Yhteystiedot

Lisätietoa VYYHTI II -hankkeesta:

ProAgria Oulu, Oulun Maa- ja kotitalousnaiset, Oulun Kalatalouskeskus
Projektipäällikkö Riina Rahkila, 045 6578 717, riina.rahkila@maajakotitalousnaiset.fi
Projektisihteeri Maarit Satomaa, 040 566 7924, maarit.satomaa@maajakotitalousnaiset.fi
Vesistöasiantuntija Heikki Tahkola, 040 747 7652, heikki.tahkola@proagria.fi
Maisema- ja ympäristöasiantuntija Kalle Hellström, 043 825 5253, kalle.helstrom@maajakotitalousnaiset.fi

Suomen Metsäkeskus
Luonnonhoidon asiakasneuvoja Kyllikki Maaranto, 040 732 2064, kyllikki.maaranto@metsakeskus.fi
Luonnonhoidon asiantuntija Irmeli Ruokanen, 0400 286 030, irmeli.ruokanen@metsakeskus.fi

Suomen Ympäristökeskus
GIS asiantuntija Matti Joukola, 0295 251 224, matti. joukola@ymparisto.fi
Verkostoasiantuntija Sanna Vienonen, 0295 251 738, sanna.vienonen@ymparisto.fi