• proagriaoulu.fi » Hankkeet » VYYHTI II » Yhteystiedot
  • Yhteystiedot

    Lisätietoa VYYHTI II -hankkeesta:

    ProAgria Oulu, Oulun Maa- ja kotitalousnaiset, Oulun Kalatalouskeskus
    Projektipäällikkö Riina Rahkila, 045 6578 717, riina.rahkila@maajakotitalousnaiset.fi
    Projektisihteeri Maarit Satomaa, 040 566 7924, maarit.satomaa@maajakotitalousnaiset.fi
    Vesistöasiantuntija Heikki Tahkola, 040 747 7652, heikki.tahkola@proagria.fi
    Maisema- ja ympäristöasiantuntija Kalle Hellström, 043 825 5253, kalle.helstrom@maajakotitalousnaiset.fi

    Suomen Metsäkeskus
    Luonnonhoidon asiakasneuvoja Kyllikki Maaranto, 040 732 2064, kyllikki.maaranto@metsakeskus.fi 
    Luonnonhoidon asiantuntija Irmeli Ruokanen, 0400 286 030, irmeli.ruokanen@metsakeskus.fi 

    Suomen Ympäristökeskus
    GIS asiantuntija Matti Joukola, 0295 251 224, matti. joukola@ymparisto.fi
    Verkostoasiantuntija Liisa Hämäläinen, 0295 251 202, liisa.hamalainen@ymparisto.fi